Jdi na obsah Jdi na menu
 


Démon - Kniha první: Povstání

Příspěvky

Démon: Povstání - 21. díl [Final]

19. 4. 2011

Opravdu poslední díl První knihy Démonovy. Ale nezoufejte, není všemu konec. Jen si od Kaita  a Akiry potřebuji na chvilku dát pauzu. Nakonec se k nim ale vrátím. V mezičase budu psát RSF a Cestu krále. Potom se také můžete těšit na fakt, že mám v plánu dokončit Svatou dýku - jednu z mých starých povídek. Ovšem počítejte s tím, že styl psaní se asi hodně změní... Přeci jenom, je to pár let zpět, co jsem na to naposledy sáhla...

Ale abych neodbíhala od tématu - tuto poslední kapitolku (prozatím) věnuji Kat a Minde (Doufám, že svět povídkářství neopustíš. Chyběla bys nám!)
Enjoy!

 

Démon: Povstání - 20. díl

16. 4. 2011

Předposledn díl, vážení. Opravdu už se blíží konec. Tak se nezlobte. Ale na druhou stranu, čeká nás pak ještě druhá a třetí kniha démonova. Tak aspoň nějáká útěcha, no ne? 
Enjoy!

 

Démon: Povstání - 19. díl

14. 4. 2011

Vážení, pomalu, ale jistě se blížíme do finále. Dnešní díl skončí tragédií. Jakou, to se budete muset dočíst sami. Ovšem, věřím, že lidé jako Kat, nebo Sarysu už určitě tuší, protože např. s Kat jsme o tom měly debaty na skypu.
Jak to ale bude dál? Co se vlastně stalo? To se dozvíte až v následujícím díle.
Musím vás přece trochu napínat! 

 

Démon: Povstání - 18. díl

10. 4. 2011

Dozvíme se, co se stane na setkání Kaitových stoupenců a k čemu se rozhodl "on". A jak to celé dopaden? Na to si budete muset počkat do dalšího dílu. :D Strašně ráda totiž napínám.
Ale vážení, ještě tak pět dílu maximum a je konec první knihy...

 

Démon: Povstání - 17. díl

4. 4. 2011

A další díl démona. Konečně. A je to ten slíbený extra dlouhý. Má něco málo přes 2000 slov a trvalo mi setsakra dlouho, než jsem ho dopsala. A ráda bych ho někomu věnovala, ale tak něják nevím komu přesně by to mělo být,t akže věnuju Kat, Minde a Sarysu. :) Užijte si ho .

 

Démon: Povstání - 16. díl

31. 3. 2011

 

Démon: Povstání - 15. díl

30. 3. 2011

Tak jo, možná vám trochu zamotám hlavičky, ale já to udělat musela. A tímto se omlouvám Kat, ale Mai zemře až na konci "třetí knihy". Potřebuju ji tam. I když ji nesnáším. A jako omluvu ti Kat věnuji tento díl.

 

Démon: Povstání - 14. díl

27. 3. 2011

A máme to tady. Další dílek Démona. A myslím, že tady poznáte jistou osobu z trochu jiné stránky než se zatím jevila. A taky doufám, že se nasmějete. :) Já se při psaní totiž smála docela dost. 

Enjoy! 

 

Démon: Povstání - 13. díl

22. 3. 2011

Há, další díl je tu. Na tenrai jsem jej věnovala Sarysu, tady jej chci věnovat Katharine Colt. Protože mě její komentář velice potěšil. A doufám, že si užije i zbytek akce, kteoru jsem minule tak nádherně utla. :D

 

Démon: Povstání - 12. díl

18. 3. 2011

Na konci mě asi zabijete, ale já to prostě udělat musela. :D Abyste byli napnutí jak malý gatě. :D